+90 532 787 65 85
+90 216 256 52 88
hello@tingyapi.com
Yapı ve Tavan Sistemleri
logo

Biz Kimiz?

Alternate Text

Ting Yapı Sistemleri olarak, en yeni trendleri yakından takip ederek , doğru pazarlama stratejileri , başarılı arge çalışmaları ve müşteri memnuniyeti garantileyen bir şirket profili ile çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

Yılların getirdiği tecrübe ile inovaktif ve yaratıcı fikirleri birleştiren firmamız müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun tasarımları sunmaktadır. Ting yapı, en yakın trendleri sunmak için kendini sürekli olarak geliştirmeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdürmekte olan Ting yapı yaklaşık olarak 10 yıldır sektörde yer almaktadır. Uzun yıllar boyunca performanslarını her geçen gün arttıran firmamız başarılarını da kanıtlamış durumdadır.

Neler Yapıyoruz?

 • Maksimum kalite, uygun fiyat ve zamanlama gibi konulardaki mükemmeliyet için, güçlü çözüm ortaklarımızın yanısıra uzman çalışan kadrosu ile hareket ediyoruz. Prensibimiz her zaman “Müşteri ve Çözüm ” odaklı hareket etmektir.
 • Kurumsal firmaların genel merkezleri, ofis mekanları, mağazalar, sosyal mekanlar, konut, villa, proje ve uygulamalarını bugüne kadarki portföyümüzdeki çeşitliliğin ve özellikle uygulama alanındaki teknik performansımızın da göstergesi olan interdisipliner bir hizmet ofisi olarak çalışıyoruz.
 • Geniş bir yelpazede hizmet veriyor, konut ve ticari yapılarda çok çeşitli uygulamalara imza atmaya devam ediyoruz. Taahhüt, danışmanlık ve proje dallarında faaliyet gösteren firmamızın kreatif tasarımları ve optimum uygulamaları ile sektörde farklı bir çizgiyi yakalamanızı sağlıyoruz.
 • Dürüst, duyarlı, işini ve görevini benimseyen, mükemmel plan ve programları ile iş yaklaşımımızı sizlere sunuyoruz. Keyifle yaşamanız ve çalışmanız için mekanlara hayat katıyoruz.

POLİTİKALARIMIZ

01 Kalite Politikamız

Firmamızın kalite odaklı olarak çalışmalarını sürdürmesi ve müşteri memnuniyetini önemsemesi hızlı bir şekilde büyümesinin en temel sebepleri arasında yer almaktadır. Sürekli olarak çağa ayak uyduran ve kendisini geliştiren Ting yapı, uzun yıllar boyunca sektörde olarak gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.İhtiyacınız olan hizmetler ile ilgili olarak en özgün ve kaliteli hizmetlere firmamız aracılığı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bu politika çerçevesinde;
  • Mimari ve mühendislik alanlarında ilgili standartlara, teknik şartnamelere ve inşa tekniklerine uygun projeler üretmeyi,
  • Yürürlükte bulunan, İş Sağlığı ve Güvenliği riskleri ile ilgili tüm koşulları sağlayarak güvenli ve çağdaş bir çalışma ortamı yaratmayı,
  • Sektörümüzdeki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek, güncel ve kaliteden ödün vermeyen tasarım anlayışımızı,
  • Çevreyi ve doğayı korumanın yanı sıra fayda sağlamaya yönelik fikirler üretmeyi,
  • Deneyim sahibi tüm ekip üyelerinin ve iş ortaklarımızın doğru, verimli ve kar sağlayan fikirlerinin bir araya gelmesi ile oluşan kaliteli iş gücünün faydalarını çalışmalarımızdaki tüm adımlara uygulamaktayız.
Alternate Text

02 İş Sağlığı ve Guvenliği Politikamız

Faaliyette bulunduğumuz tüm projelerde; yasal, uluslararası mevzuatlar ve müşteri gerekliliklerine uymayı, sürekli gelişimi, çalışanların ve çalışan temsilcilerinin katılımı ile güvenli çalışma ortamları yaratmayı İş Sağlığı ve Güvenliği Politikasının temeli kabul ediyoruz.

Bu politika çerçevesinde;
  • Faaliyetlerden kaynaklanabilecek tehlikeleri ortadan kaldırmayı, sağlık ve güvenlik risklerini azaltarak koruma parametrelerini belirlemeyi ve uygulamayı,
  • Çalışanların, tüm 3. şahış firma ve ilgili tarafların İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamalarını etkin bir şekilde yerine getirmeleri için eğitim faaliyetleri düzenlemeyi,
  • Sürekli gelişim için ölçülebilir hedefler planlayarak bu hedeflere ulaşmayı,taahhüt ediyoruz.
Alternate Text

03 Cevre Politikamız

Yaşadığımız çevrenin korunmasının ve iyileştirilmesinin, işimizin ayrılmaz bir parçası olduğu bilincinden hareketle; ürünlerimizin, girdilerimizin ve faaliyetlerimizin kalitesini, çevreye olan etkilerini en aza indirerek daha da artırmayı hedefliyoruz. Temeli “Önce İnsan" olan yönetim anlayışını benimsiyor, çevrenin korunmasını yasal gerekliliklerin ötesinde topluma olan saygının bir göstergesi olarak kabul ediyoruz.

Bu nedenle;
  • Çevreyi temizlemek yerine kirletmemek düşüncesi ile çevre tahribine neden olan unsurları kontrol altına almak, azaltmak ve önlemek,
  • Çevresel performansımızı ve kalitemizi sürekli iyileştirmek, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin, müşterilerimizin ve toplumun çevre bilincinin artırılmasına katkıda bulunmak,
  • Gelişen çevre koruma sistemlerini ve tekniklerini izleyerek, küresel kaynakları etkin kullanmak,
  • Üretim kaynaklarındaki kirlilik proseslerini ortadan kaldırmak ve
  • Deneyim sahibi tüm ekip üyelerinin ve iş ortaklarımızın doğru, verimli ve kar sağlayan fikirlerinin bir araya gelmesi ile oluşan kaliteli iş gücünün faydalarını çalışmalarımızdaki tüm adımlara uygulamaktayız.
Alternate Text

Referanslar

Sizi arayalım