+90 532 787 65 85
+90 216 256 52 88
hello@tingyapi.com
Yapı ve Tavan Sistemleri
logo

ÖZEL

Özel tavanlar, asma tavan sistemleri arasında özel tasarımlara izin veren tavan sistemlerinin genel adıdır. Klasik beyaz ve çıplak tavan görüntüsünden kurtulup, asma tavan sistemine geçen inşaat ve yapı sektörünün keşfettiği asma tavan uygulamalarıdır. Baffle, petek, metal, mesh gibi asma tavan sistemleri daha ziyade yüksek tavanlı ve insan yoğunluğunun fazla olduğu mekanlarda kullanılmaktadır.

Özel tavanlar olarak adlandırılan canopy ve gergi asma tavan sistemleri insan yoğunluğunun çok olduğu mekanlarla birlikte konutlarda, yaşam alanlarında da kullanılmaktadır. Canopy ve gergi asma tavan sistemleri her türlü özel tasarıma, hayal gücüne yanıt veren sistemlerdir. Dekoratif, estetik ve modern bir görüntü sergilemelerinin yanı sıra maksimum aksiyon performans sergilemektedir.

Alternate Text Alternate Text Alternate Text

Teknik Özellikler

Canopy panellerin ana malzemesi cam yünüdür. Cam yünleri, alev almayan, dökülmeyen, tüylenme yapmayan kumaşla kaplanmaktadır. İstenen geometrik şekilde üretilmektedirler. Uygulandıkları alanlarda mükemmel ses yalıtımı sağlamaktadır. Kütüphane, müze, konferans, sinema, tiyatro salonları gibi ortamlarda uğultuyu önlemede kullanılmaktadır.

Gergi tavan panelleri polimer ve alüminyum malzemelerden üretilmektedir. Montajları hızlı ve çok kolaydır. Eşyaların kaldırılmasına gerek yoktur. Led aydınlatma sistemleriyle birlikte kurulduğunda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Paneller birbirinden bağımsız olduklarından istenilen panele rahatlıkla müdahale edilmektedir. Özel tavan sistemleri sıradanlıktan kurtulup, farklı bir tarz benimseyenlerin beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadır. Her bütçeye hitap eden, ekonomik, uzun ömürlü sistemlerdir. Tesisatların saklanmasında mükemmel örtü görevi görmektedir. İstenildiğinde tesisatlara hızlı şekilde müdahale izni vermektedir.

Uygulama Alanları

Alternate Text

01

Restaurant

Alternate Text

02

Ofis

Alternate Text

03

Banka

Alternate Text

04

Hastane

Alternate Text

05

Metro İstasyonu

Alternate Text

06

Otel

Referanslar

Sizi arayalım

Sertifikalarımız

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Standardı
Marka tescil belgesi
ISO 14001 Çevre Sertifikası