+90 532 787 65 85
+90 216 256 52 88
hello@tingyapi.com
Yapı ve Tavan Sistemleri
logo

MODÜLER BÖLME DUVAR

Yeni nesil ofisler mimari yapı olarak daha hareketli ve maksimum çalışma verimi sağlayan mekanlardır. Bu mekanlara farklı bir hava ve tarz katan modüler bölme duvar sistemleridir. Bu sistemler sayesinde ofisler statik bir ortamdan kurtulup, hareketli ve istenilen düşünceye yanıt veren ortama dönüşmektedir.

Mekanlar ve insanların ihtiyaçlarına hitap eden farklı tasarımlarda modüler bölme duvar sistemleri bulunmaktadır. Modüler paneller özel olarak üretilmiş çift cam, temperli cam lamine veya ahşap malzemelerden yapılmaktadır. Bu sistem her türlü özel tasarıma izin vermektedir. Uygulanacak alana istenilen şekil ve düzen verilmektedir. Renk ve kullanım özgürlüğü tamamen kullanıcının hayal gücüne kalmıştır. İş verimini artırmalarıyla birlikte ortama estetik, işlevsel ve pratik çözümler kazandırmaktadır.

Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text

Teknik Özellikler

Bu sistem; ofis ortamının gereksinim duyduğu ses ve yangın kontrolü, tesisatlara geçiş ve erişim olanağı, hızlı kurulum ve söküm, düzenli çalışma alanı oluşturma özellikleriyle öne çıkmaktadır. Hafif malzeme yapısıyla geleneksel duvar sistemlerine göre daha hafif çözümler sunmaktadır. Bina yükünü azaltmakta, yapı maliyetine düşük maliyet katkısı sağlamaktadır.

Cam ve ahşap malzemeden üretilen paneller gözleri yormayan özelliğe sahiptir. Estetik ve dekoratif görünümleri, yumuşak hatlarıyla ön plana çıkmaktadır. Sistemde kullanılan panellerin kalınlığı 80 - 100 mm arasındadır. Paneller yalıtım malzemesiyle kaplandığında ses yalıtımı sağlanmış olmaktadır. Modüler bölme duvar sistemlerinin en büyük özelliği istenilen alana kurulup, tekrar sökülmesidir. İstenilen konsepte alanlar oluşturmada ideal çözümler sunmaktadır.

Malzeme Alüminyum
Renk Secenekleri Tüm Renklere Boyanabilir
Boyutlar Esnek Boyut Seçenekleri
Uygulama İç ve Dış Mekan
Işık Gecirgenligi Yüksek

Uygulama Alanları

Alternate Text

01

Restaurant

Alternate Text

02

Ofis

Alternate Text

03

Banka

Alternate Text

04

Hastane

Alternate Text

05

Metro İstasyonu

Alternate Text

06

Otel

Referanslar

Sizi arayalım

Sertifikalarımız

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Standardı
Marka tescil belgesi
ISO 14001 Çevre Sertifikası