+90 532 787 65 85
+90 216 256 52 88
hello@tingyapi.com
Yapı ve Tavan Sistemleri
logo

PVC ZEMİN KAPLAMA

PVC zemin kaplama, sentetik bir plastik bir ürün olup, her türlü zemine uygulanabilen bir yer döşemesi türüdür. Kamu kurum ve kuruluşlarında, şirketlerde en yaygın kullanılan uygulamalardan biridir. Düşük maliyet, kullanım kolaylığı, uygulama alanının genişliği, sunduğu avantajlar bakımından öncelikli olarak tercih edilmektedir.

PVC, kimyasal alanda polivinil klorür olarak bilinmektedir. Etilen ve klordan yapılmaktadır. Mevcut yer döşemelerine göre daha ekonomik ve dayanıklı yapıya sahiptir. Bu özellikleri sayesinde zemin kaplama sistemlerinde en yaygın kullanılan döşeme türü olarak öne çıkmaktadır.

Zeminin özelliğine, kullanıcı ihtiyacına göre; homojen, heterojen, akustik, kondaktif, lvt PVC zemin kaplama çeşitleri bulunmaktadır. Ürünler tek veya birden fazla katmanlı olarak üretilmektedir. Ürünler rulo veya karo şeklinde levhalar halinde yapıştırıcıyla zemine yapıştırılmaktadır.

Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text

Tenlik Özellikler

PVC zemin kaplamaların en büyük özelliği ve sunduğu avantaj dayanıklı ve ekonomik olmalarıdır. Ürünlerin; ısı&ses yalıtımı, su ve yağ emilimi yüksektir. Anti statik olup, vücuttaki statik elektriği emmektedir. Bileşiminde asbest bulunduğundan aşınmaya ve belirli bir dereceye kadar yanmaya karşı dayanıklıdır.

Anti bakteriyel ve hijyenik olup, sağlığa zararlı hiçbir madde içermezler. Temizlikleri ve bakımı çok kolaydır. Paslanma, küflenme yapmazlar. Uzun ömürlü olup, deformasyona karşı dayanıklıdır. Esnek malzemeden üretildiklerinden yoğun insan trafiğine karşı sağlam yapıya sahiptirler. PVC ürünler rulo veya karo şeklinde üretimleri yapılmaktadır. Rulo ürünler 2-23 m boyutlarında, karo ürünler 60x60 cm ebatında satılmaktadır. Ürünlerin renk, desen seçeneği zengindir.

Malzeme Alüminyum
Renk Secenekleri Tüm Renklere Boyanabilir
Boyutlar Esnek Boyut Seçenekleri
Uygulama İç ve Dış Mekan
Işık Gecirgenligi Yüksek

Uygulama Alanları

Alternate Text

01

Restaurant

Alternate Text

02

Ofis

Alternate Text

03

Banka

Alternate Text

04

Hastane

Alternate Text

05

Metro İstasyonu

Alternate Text

06

Otel

Referanslar

Sizi arayalım

Sertifikalarımız

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Standardı
Marka tescil belgesi
ISO 14001 Çevre Sertifikası