+90 532 787 65 85
+90 216 256 52 88
hello@tingyapi.com
Yapı ve Tavan Sistemleri
logo

KARO HALI

Karo halı, birbirinden bağımsız parçaların birleşiminden oluşan bir halı türüdür. Ofis halısı olarak da bilinmektedir. Özellikle şirketler ve kamu binalarının zeminlerinde tercih edilmektedir. Modüler olan karo halılar her türden ticari ve kişisel projeler için yönlü bir döşeme seçeneğidir.

İş hayatında modüler halı olarak kabul edilen karo halıların farklı geometrik şekil ve boyutları bulunmaktadır. Parçalar birbirinden bağımsız olduğundan istenilen efekt, tasarım verilmektedir. Tamamen fabrikasyon üretim yapılmaktadır. Düz, kuru, temiz, sağlam olan her türlü̈ zemine döşenme avantajı sunmaktadır. İstenilirse yerden ısıtmalı zeminlerde de kullanılmaktadır. Karo halılar mekanlara görsel dekor, estetik bir hava katmasının yanında konfor, sağlık ve güvenlik avantajları da sunmaktadır.

Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text

Teknik Özellikler

Karo halılar yeşil bina konseptine uygundur. Her bir halı 0 geri dönüştürülebilir hammaddelerden üretilmektedir. Avrupa standardı olan 50x50, Amerika standardı olan 61x61 cm ebatlarında üretimleri yapılmaktadır. Geniş renk ve desen seçenekleri bulunmaktadır. Şekilleri ve boyutları nedeniyle sınırsız bir dekorasyon sağlamaktadır.

Halılar, anti statik ve Bfl-s1 alev almazlık değerlerine sahiptir. Hijyenik olup, nem, rutubet ve koku yapmayan özellikleri bulunmaktadır. Ses titreşimlerinin alt kata gitmesini engeller. Ses yalıtımıyla birlikte uygulandığı mekana akustik performans kazandırmaktadır. Karo halılar uzun ömürlü olup, en yoğun trafiğe karşı mukavemet göstermektedir. Esnek arka yüzey özellikleri sayesinde aşınma ve yıpranmaya karşı dayanıklıdırlar. Kolay temizlenebilir, bağımsız parçalardan oluştuğu için sadece yıpranan bölüm değiştirilmesi yeterlidir.

Malzeme Alüminyum
Renk Secenekleri Tüm Renklere Boyanabilir
Boyutlar Esnek Boyut Seçenekleri
Uygulama İç ve Dış Mekan
Işık Gecirgenligi Yüksek

Uygulama Alanları

Alternate Text

01

Restaurant

Alternate Text

02

Ofis

Alternate Text

03

Banka

Alternate Text

04

Hastane

Alternate Text

05

Metro İstasyonu

Alternate Text

06

Otel

Referanslar

Sizi arayalım

Sertifikalarımız

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Standardı
Marka tescil belgesi
ISO 14001 Çevre Sertifikası