+90 532 787 65 85
+90 216 256 52 88
hello@tingyapi.com
Yapı ve Tavan Sistemleri
logo

ÖZEL ÇÖZÜM

Ting yapı günümüze en uygun ve güncel çözüm önerilerini sunmaktadır. Çağdaş yapıları ve sistemleri her zaman en güncel şekilde sunmaktadır. Müşterilerin isteklerine ve mekanlara göre özel çözüm önerileri ile Ting yapı ile her zaman mümkündür. Ting yapı ile birçok hizmet sunulmaktadır. Tavan sistemleri, aydınlatma sistemleri, duvar sistemleri ve zemin sistemleri ile ilgili özel çözümler üreten firmamız müşterileri için en uygun çözüm önerilerini sunmaktadır.

Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text

Teknik Özellikler

Hacim akustiği gerektiren mekanlarda farklı seçeneklerden oluşan modüler ürünler Ting yapı tarafından müşterilere sunulmaktadır. Mekanlara göre ve müşterilerin isteğine göre perforasyonlu ve derzli seçenekler tamamen özel seçeneklerle özel çözümler sunmaktadır. Esnek boyut seçenekleri ile tüm renklere boyanabilir özellikleri ile tercih edilmektedir. Ting yapı ile müşterilerin isteklerine özel çözüm önerileri sunulmaktadır.

Led aydınlatma sistemleri birçok alanda tercih edilmektedir. Özellikle de konferans salonları, çağrı merkezleri, hastane projeleri, toplantı odaları, spor salonları, konut projeleri, ofisler ve okul projelerinde led aydınlatma sistemleri oldukça fazla kullanılmaktadır. Genel olarak hacim akustiği gerektiren mekanlarda tercih edilmektedir. Yapımında ise alüminyum kullanılmaktadır. Işık geçirgenliği yüksek olan ürünler iç ve dış mekanlarda uygulanabilmektedir. Led aydınlatma sistemlerinde de özel çözüm önerileri ile en fazla tercih edilen model seçeneklerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda özel çözümler hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi edinmek isteyen kişiler firma ile iletişime geçebilir.

Malzeme Alüminyum
Renk Secenekleri Tüm Renklere Boyanabilir
Boyutlar Esnek Boyut Seçenekleri
Uygulama İç ve Dış Mekan
Işık Gecirgenligi Yüksek

Uygulama Alanları

Alternate Text

01

Restaurant

Alternate Text

02

Ofis

Alternate Text

03

Banka

Alternate Text

04

Hastane

Alternate Text

05

Metro İstasyonu

Alternate Text

06

Otel

Referanslar

Sizi arayalım

Sertifikalarımız

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Standardı
Marka tescil belgesi
ISO 14001 Çevre Sertifikası