+90 532 787 65 85
+90 216 256 52 88
hello@tingyapi.com
Yapı ve Tavan Sistemleri
logo

LİNEER TAVAN

Lineer aydınlatma dekorasyon yapılırken değerlendirilen en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Mekanların tasarımında en önemli özelliklerden birisi de aydınlatma olarak ifade edilebilmektedir. Lineer aydınlatma ile hem dekorasyonda estetiklik sağlanırken hem de aydınlatma sağlanmaktadır. Ting yapı tarafından isteklere en uygun şekilde linner aydınlatma sistemleri sunulmaktadır.

Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text

Teknik Özellikler

Lineer aydınlatma sistemleri birçok alanda kullanılabilen özel sistemler olarak ifade edilebilir. Günümüzde lineer aydınlatma sistemlerinin kullanımı oldukça yaygın bir hale gelmiştir. Restaurant, ofis, banka, hastane, metro istasyonu ve otellerde oldukça fazla tercih edilmektedir. Yapılacak olan lineer armatürlerin farklı seçeneklerle üretilmesi de mümkün olmaktadır. Mimari projelerde isteğe uygun olarak hazırlanan lineer aydınlatma sistemleri ile ihtiyaca göre çözümler sunulmaktadır. Entegre bir sistemden meydana gelen lineer aydınlatma sistemleri hem estetik bir görünüm sunarken hem de oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olarak ifade edilebilir.

Malzeme Alüminyum
Renk Secenekleri Tüm Renklere Boyanabilir
Boyutlar Esnek Boyut Seçenekleri
Uygulama İç ve Dış Mekan
Işık Gecirgenligi Yüksek

Uygulama Alanları

Alternate Text

01

Restaurant

Alternate Text

02

Ofis

Alternate Text

03

Banka

Alternate Text

04

Hastane

Alternate Text

05

Metro İstasyonu

Alternate Text

06

Otel

Referanslar

Sizi arayalım

Sertifikalarımız

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Standardı
Marka tescil belgesi
ISO 14001 Çevre Sertifikası