+90 532 787 65 85
+90 216 256 52 88
hello@tingyapi.com
Yapı ve Tavan Sistemleri
logo

GERGİ TAVAN

Gergi tavan; mekanlarda estetik ve farklı bir mimari tarz isteyenler için üretilen bir tür tavan kaplamasıdır. Diğer asma tavanlardan en önemli farkı tavana yakın olarak uygulanmasıdır. Sektörde "Barisol Tavan" olarak da adlandırılmaktadır.

Gergi tavan uygulamasında polimer ve alüminyum malzemeler kullanılmaktadır. Paneller hafif olduğu için tavana yük bindirmez, taşıyıcı profiller duvarlara taşıtılmaktadır. Sistemin en büyük avantajı duvara da monte edilmesidir. Duvara veya tavana monte edildiğinde değişmeyen bir tavan sağlanmaktadır. Sistem; içinde aydınlatma elemanları, alarm sistemleri, havalandırma kanalları gibi tesisat sistemlerini saklamaktadır.

Gergi tavan sistemi, mekanlarında farklı ve modern bir hava katmak isteyenler için ideal çözümler sunuyor. Hasarlı, çatlak, rutubetli, lekeli tavanlarda uygulanarak estetik ve modern bir görünüm sergilemektedir.

Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text

Teknik Özellikler

Gergi tavan sistemi hızlı ve pratik şekilde monte edilmektedir. Montaj sırasında eşyaların yerinden kaldırılmasına gerek yoktur. Herhangi bir kirlilik oluşmamaktadır. Polimer ve alüminyum malzemeler her türlü şekil ve ebada müsait olduğundan istenilen tasarıma izin vermektedir. Panel üzerine istenilirse UV resim baskı yapılmaktadır. Dijital baskı tekniği kullanılarak istenilen resim basılmaktadır.

Gergi tavan sistemleri ankastre aydınlatma armatürleriyle birlikte kullanılmaktadır. Arka planda aydınlatma yaparak soft ışık kaynağı olarak kullanılabilir. Paneller hafif, esnek ve estetik özelliklere sahiptir. Yangında alev almaz. Çatlama, deforme olma gibi sorunlar oluşturmaz. Metrekarede 150 kilograma kadar dayanıklıdır. Renginde solma, su ve nemden etkilenme gibi problemler yaşanmaz.

Malzeme Alüminyum
Renk Secenekleri Tüm Renklere Boyanabilir
Boyutlar Esnek Boyut Seçenekleri
Uygulama İç ve Dış Mekan
Işık Gecirgenligi Yüksek

Uygulama Alanları

Alternate Text

01

Restaurant

Alternate Text

02

Ofis

Alternate Text

03

Banka

Alternate Text

04

Hastane

Alternate Text

05

Metro İstasyonu

Alternate Text

06

Otel

Referanslar

Sizi arayalım

Sertifikalarımız

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Standardı
Marka tescil belgesi
ISO 14001 Çevre Sertifikası