+90 532 787 65 85
+90 216 256 52 88
hello@tingyapi.com
Yapı ve Tavan Sistemleri
logo

KAPLAMA

Dekorasyon yapılırken en fazla tercih edilen uygulamalardan birisi de kaplama olarak bilinmektedir. Kaplama, genel olarak daha iyi bir görünüş elde etmek için veya sağlamlaştırmak için yapılan bir uygulamadır. Kaplama özellikle iki alanda çok fazla uygulanmaktadır. Kolon kaplama ve duvar kaplama oldukça fazla tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır.

Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text

Teknik Özellikler

Duvar kaplaması genel olarak düz veya dikdörtgenden oluşan tek bir parçadan oluşmaktadır. Duvar kaplamaları günümüzde dayanıklılığı arttırmanın yanı sıra estetik bir görünüm kazandırmak için de tercih edilmektedir. Duvar kaplamalarının daha iyi bir görünüm sağlamak ve dayanıklılık kazandırmak için kullanıldığı bilinmektedir. Duvar kaplama malzemeleri olarak çeşitli malzemelerin tercih edildiğini söylemek de mümkündür. Yapılacak olan duvar kaplama çeşitli model ve desenlerle uygulanabilmektedir. Ting yapı mekanın ihtiyacına en uygun olacak şekilde ve müşterilerin isteklerine en uygun olacak şekilde hizmet sunmaktadır.

Dış cephe kaplamaları içerisinde en fazla tercih edilen uygulamalardan birisi de kolon kaplama olarak bilinmektedir. Kolon kaplama, özellikle kolonların kaplanarak korunmasını sağlamak için yapılan bir uygulamadır. Dairesel ve düz alanlar için yapılabilen kolon kaplama hem estetik bir görünüm kazandırırken hem de koruyuculuk sağlamaktadır. Kolonların içerisinde bulunan metallerin paslanmasını önlemek için de kolon kaplama yapılması tercih edilmektedir. Ting yapı ile estetik ve modern duruşlar ve kaliteli uygulama hizmeti almak mümkün olmaktadır. Siz de detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Malzeme Alüminyum
Renk Secenekleri Tüm Renklere Boyanabilir
Boyutlar Esnek Boyut Seçenekleri
Uygulama İç ve Dış Mekan
Işık Gecirgenligi Yüksek

Uygulama Alanları

Alternate Text

01

Restaurant

Alternate Text

02

Ofis

Alternate Text

03

Banka

Alternate Text

04

Hastane

Alternate Text

05

Metro İstasyonu

Alternate Text

06

Otel

Referanslar

Sizi arayalım

Sertifikalarımız

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Standardı
Marka tescil belgesi
ISO 14001 Çevre Sertifikası