+90 532 787 65 85
+90 216 256 52 88
hello@tingyapi.com
Yapı ve Tavan Sistemleri
logo

AHŞAP BAFFLE TAVAN

Ahşap asma tavan sistemi ahşabın doğallığını, birçok perfore seçeneğiyle birlikte yüksek akustik imkanı sağlayan, farklı boy ve ebatta birleştirilmiş dekoratif bir tavan uygulamasıdır. Ahşap paneller duvarda veya tavanda rahatlıkla uygulanabilmektedir. Ahşap asma tavanlarda; doğal ahşap, masif, mdf ve laminant paneller kullanılmaktadır.

Panellerin montajında her türlü tasarıma izin veren lineer sistem, grill sistem, panel ahşap, open cell sistemleri uygulanmaktadır. Grill sistem ses yankılanmalarını önlemek; lineer sistem iç mekanlarda dekorasyon ve ses düzenlemesi; open cell esnek hücre aralıkları sayesinde AVM; gar, havalimanları, restaurant, teraslar gibi ortamlarda tercih edilmektedir. Panel ahşap sistemi ise; ses yansıtıcı, yutucu özellikleri, geniş perforasyon seçenekleriyle zengin bir kullanım alanına sahiptir.

Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text

Teknik Özellikler

Ahşap asma tavanlar, dekoratif görünüm açısından diğer asma tavan modellerinden ayrılmaktadır. Özellikle akustik özelliğinden dolayı tiyatro, sinema, konferans salonu, iş yoğunluğunun fazla olduğu mekanlarda tercih edilmektedir. Farklı renk, desen ve ölçülere sahiptir.

T15, T24 ve gizli taşıyıcı sistemlere uygun kenar detayları bulunmaktadır. Kurulumu ve sökümü hızlı şekilde, kolayca yapılmaktadır. Tavana monte edilen bütün tesisatları mükemmel şekilde saklamaktadır. İstenildiğinde kolayca müdahale imkanı sağlamaktadır. Akustik özelliğe sahiptir. Mükemmel şekilde ısı ve ses konforu sağlamaktadır. Ahşap asma paneller doğal görünümlerinin yanı sıra uzun ömürlü, nemden etkilenmeyen, sağlıklı, darbelere ve aşınmaya karşı dayanıklı özelliklere sahiptir. Her türlü estetik tasarıma izin veren, zengin renk seçeneğiyle mekanlara estetik bir hava katmaktadır.

Malzeme Alüminyum
Renk Secenekleri Tüm Renklere Boyanabilir
Boyutlar Esnek Boyut Seçenekleri
Uygulama İç ve Dış Mekan
Işık Gecirgenligi Yüksek

Uygulama Alanları

Alternate Text

01

Restaurant

Alternate Text

02

Ofis

Alternate Text

03

Banka

Alternate Text

04

Hastane

Alternate Text

05

Metro İstasyonu

Alternate Text

06

Otel

Referanslar

Sizi arayalım

Sertifikalarımız

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Standardı
Marka tescil belgesi
ISO 14001 Çevre Sertifikası