+90 532 787 65 85
+90 216 256 52 88
hello@tingyapi.com
Yapı ve Tavan Sistemleri
logo

HAREKETLİ BÖLME DUVAR

Hareketli bölme duvar sistemleri, bir mekanı birden fazla alana bölmeye yarayan, tekrar kurulup, sökülme imkanı tanıyan, hareketli parçalardan oluşan bir uygulamadır. Herhangi bir alanı ihtiyaca göre güncellemek, alan tasarrufu sağlamak için ideal çözüm olarak öne çıkmaktadır.

Hareketli bölme duvarlar; otel, ofis, restaurant, cafe, eğitim kurumları gibi mekanlarda ayrılmış bölümler oluşturmanın en hızlı ve kolay yoludur. Sistemde kılavuzlar veya raylar üzerinde hareket ettirilen bağımsız paneller kullanılmaktadır.Hareketli bölme duvarlar; otel, ofis, restaurant, cafe, eğitim kurumları gibi mekanlarda ayrılmış bölümler oluşturmanın en hızlı ve kolay yoludur. Sistemde kılavuzlar veya raylar üzerinde hareket ettirilen bağımsız paneller kullanılmaktadır.

Bu sisteme yapılan yatırım alan kayıplarını engellemektedir. Aynı zamanda farklı kullanımlara da imkan tanımaktadır. Hareketli bölme duvar sistemleriyle daha esnek, nitelikli mekanlar elde edilmektedir. Mekanda tadilat yapma, kalıcı değişikliklerde bulunma gibi işlemlere gerek kalmadan uygulanmaktadır. Sistem özel tasarımlara izin verdiğinden, pratik şekilde ihtiyaçların karşılanmasını sağlamaktadır.

Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text

Teknik Özellikler

Hareketli bölme duvar panelleri cam ve ahşap malzemelerden oluşmaktadır. Mükemmel teknik özellikleri sayesinde mimarlara, iç mimarlara tasarımda kolaylık, kullanıcılara kullanım konforu sağlamaktadır.

Sistem parçaları yüksek dayanımlı alüminyumdan üretilmiştir. Paneller, makaralar yardımıyla alüminyum rayda kolaylıkla hareket etmektedir. Ekstra güç harcamadan kolaylıkla hareket ettirilmektedir. Hareketli bölme duvar sisteminin diğer sistemlerden farkı tavandan desteklenmesidir. Tavana yerleştirilen gizli rayla paneller hareket ettirilmektedir. Zeminde herhangi bir engel oluşturmamaktadır. Kullanılan malzemelerde renk skalası, ebat ve ölçü zenginliği vardır. İstenilen renkte ve ebatta üretim yapılmaktadır. Paneller yüksek ışık geçirgenliğine sahiptir. Zengin malzeme seçeneği sayesinde iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Malzeme Alüminyum
Renk Secenekleri Tüm Renklere Boyanabilir
Boyutlar Esnek Boyut Seçenekleri
Uygulama İç ve Dış Mekan
Işık Gecirgenligi Yüksek

Uygulama Alanları

Alternate Text

01

Restaurant

Alternate Text

02

Ofis

Alternate Text

03

Banka

Alternate Text

04

Hastane

Alternate Text

05

Metro İstasyonu

Alternate Text

06

Otel

Referanslar

Sizi arayalım

Sertifikalarımız

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Standardı
Marka tescil belgesi
ISO 14001 Çevre Sertifikası