+90 532 787 65 85
+90 216 256 52 88
hello@tingyapi.com
Yapı ve Tavan Sistemleri
logo

SEPERATÖR

Seperatörler, bir yapının içinde bölümler oluşturmaya yarayan bölme duvar sistemlerindendir. Dar veya geniş alanlarda pratik şekilde blok alanları oluşturmada tercih edilmektedir. Plastik, ahşap, metal, kumaş, boncuk perde gibi zengin malzeme seçeneğiyle konutlardan işyerlerine geniş bir kullanım avantajı sağlamaktadır.

Seperatör; ayırıcı, paravan anlamlarına gelmektedir. İstenilen bir alanı bölümlere ayıran bir uygulamadır. Ofis ortamında hem çalışanların hem de ziyaretçilerin hareketlerini yönlendirmeye yaramaktadır. Dekorasyona ekstra zenginlik kattığından iç mimarlar tarafından konutlarda dekor ürünü olarak kullanılmaktadır.

Ofislerde, şirketlerde iş verimini artırma, iletişimi güçlendirme, özel çalışma alanı oluşturma, mekanın havasını değiştirme amacıyla tercih edilmektedir. Yeni nesil ofis anlayışında "açık ofis-çalışma alanı" oluşturmada ilk akla gelen sistemdir.

Alternate Text Alternate Text Alternate Text

Teknik Özellikler

Bölme oluşturmada bol alternatifli malzeme seçeneği bulunmaktadır. Konutlarda daha fazla seçenek sunulurken, ofis ve şirketlerde cam, mika, temperli cam tercih edilmektedir. Çerçeve olarak da ahşap ve alüminyum malzemeler kullanılmaktadır. Alüminyum malzemeler paslanmayan, dayanıklı, uzun ömürlü özelliktedir.

Panellerde kullanılan malzemelerde renk skalası zengindir. İstenilen renk seçilmektedir. Alanın durumu ve kullanıcının ihtiyacına göre ebat ve boyut ölçüleri değişkenlik göstermektedir. İstenilen ölçülerde üretim yapılmaktadır. Cam paneller şeffaflık, ahşap, lamine, mdf malzemeler mahremiyet sağlamaktadır. Sistemde kullanılan malzemeler dayanıklı, uzun ömürlü ve kolay temizlenebilir özelliktedir. Cam paneller ışığı yüksek geçirme özelliğine sahiptir. Hafif yapıda olduklarından binaya ekstra yük bindirmezler. Yapı maliyetine ekonomik katkı sağlamaktadır. Kurulumları, sökümleri, olası tadilatları hızlı ve kolay şekilde yapılmaktadır.

Malzeme Alüminyum
Renk Secenekleri Tüm Renklere Boyanabilir
Boyutlar Esnek Boyut Seçenekleri
Uygulama İç ve Dış Mekan
Işık Gecirgenligi Yüksek

Uygulama Alanları

Alternate Text

01

Restaurant

Alternate Text

02

Ofis

Alternate Text

03

Banka

Alternate Text

04

Hastane

Alternate Text

05

Metro İstasyonu

Alternate Text

06

Otel

Referanslar

Sizi arayalım

Sertifikalarımız

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Standardı
Marka tescil belgesi
ISO 14001 Çevre Sertifikası