+90 532 787 65 85
+90 216 256 52 88
hello@tingyapi.com
Yapı ve Tavan Sistemleri
logo

BAFFLE ASMA TAVAN

Baffle tavan panelleri, yeni nesil asma tavan modellerindendir. Yan duvarlardan bağımsız olarak, sadece tavana özel taşıyıcılara monte edilen metal panellerden oluşmaktadır. Paneller taşıyıcılara belirli aralıklarla dikey şekilde yerleştirilmektedir. Bir nevi yüzer tavan görünümündedir. Havaalanları, tren&metro istasyonları, hastaneler, mağazalar, oteller, ofisler gibi geniş bir kullanım çevresi bulunmaktadır.

Baffle asma tavanlar, şık ve modern bir tavan oluşturmayı mümkün kılan evrensel tavan yapılarıdır. Çıplak tavan üzerine özel taşıyıcılar yerleştirilmektedir. Bu özel taşıyıcılar üzerine paneller monte edilmektedir. Hastane, otel, sinema, konferans, tiyatro salonları gibi ortamlarda mükemmel bir akustik sağlarlar. Paneller arasındaki boşluklar sayesinde sesin aralarda hareket etmesine izin vermektedir. Çıplak tavanlardaki akustik düzeni sağlamak, farklı bir tasarım efekti oluşturmak istenen mekanlar için idealdirler.

Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text

Teknik Özellikler

Baffle asma tavanlar alüminyum malzemeden imal edilmektedir. Ahşap görünüm başta olmak üzere zengin renk skalasına sahiptirler. Hafif modüler sistemdirler. Her türlü tasarıma imkan vermektedirler. Paneller birbirlerinden bağımsız olduklarından sökülüp, yeniden takılma, yeniden dizayn edilme imkanı sunmaktadırlar.

Baffle paneller dekore edildikleri mekanlara derinlik ve sonsuzluk katarlar. Monte edildikleri ortama mükemmel akustik ses düzeni, estetik bir hava katarlar. Paneller arasının boş olması aydınlatma armatürleri, sprinkler, havalandırma sistemleri, elektrik tesisatı gibi sistemlerin entegrasyonu için uygunluk sağlamaktadır. Alüminyum paneller, farklı ölçülerde ve ebatlarda üretilmektedir. Özel tasarım ve özelleştirme imkanı sunmaktadır. Materyaller yanmayan, nem yen, zararlı gaz içermeyen özelliklere sahiptirler. Uzun ömürlü, sağlam, kurulumu hızlıdır.

Malzeme Alüminyum
Renk Secenekleri Tüm Renklere Boyanabilir
Boyutlar Esnek Boyut Seçenekleri
Uygulama İç ve Dış Mekan
Işık Gecirgenligi Yüksek

Uygulama Alanları

Alternate Text

01

Restaurant

Alternate Text

02

Ofis

Alternate Text

03

Banka

Alternate Text

04

Hastane

Alternate Text

05

Metro İstasyonu

Alternate Text

06

Otel

Referanslar

Sizi arayalım

Sertifikalarımız

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Standardı
Marka tescil belgesi
ISO 14001 Çevre Sertifikası